Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle, kıyafet için harcadığı 3 milyon TL ile gündemde
Meghan Markle, kıyafet için harcadığı 3 milyon TL ile gündemde
Sussex Düşesi Meghan Markle'ın yeni yılda da sansasyonları bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde Avrupa'daki kraliyet ailelerinin kıyafet harcamalarını derleyen İngiliz basını, Markle'ın 1 yıl da yaptığı 3 milyon TL'lik harcamayı gözler önüne serdi...
Moda 8 Ocak 2019 - 12:29

İngiliz The Sun gazetesi, geçtiğimiz gün Avrupa’daki tüm kraliyet ailelerinin kıyafete harcadıkları paraları açıkladı. Sussex Düşesi Meghan Markle Avrupa’da kıyafete en çok para harcayan kişi oldu.
meghan-markle-sari-elbise-reuters-2Her zaman dünyaca ünlü moda evlerinin tasarımlarını tercih eden Meghan Markle, 2018 yılında sadece kıyafete 427.972 sterlin yani yaklaşık olarak 3 milyon TL harcamış. İngiliz basını kraliyetin bu durumdan hiç hoşlanmayacağını dile getirmiş. Zira listenin dördüncü sırasında yer alan Kate Middleton’ın daha tutumlu olduğuna da değinmiş…
meghan-markle2Kate ise yapılan harcamalar açısından listenin dördüncü sırasında yer almış. Daha önce giydiği kıyafetleri tekrar üzerine görmeye alışık olduğumuz Cambridge Düşesi, 2018 yılında kıyafete 71.825 sterlin yaklaşık olarak 500 bin TL harcamış.

meghanmarkle