Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle sarı elbisesiyle kraliyet kurallarını mı yıktı?
Meghan Markle sarı elbisesiyle kraliyet kurallarını mı yıktı?
Meghan Markle dün eşi Prens Harry ile birlikte İngiliz Milletler Topluluğu'nun genç liderleriyle bir araya geldi. Markle'ın sarı elbisesi günün olayı oldu...
Moda 6 Temmuz 2018 - 10:51

Kraliyet Ailesi’ne gelin olduktan sonra neredeyse her gün farkında olmadan bir sansasyona yol açan Meghan Markle, dün de giydiği sarı elbisesi ile tepkileri üzerine çekti.
meghan-sari-elbise-reutersDün, Prens Harry ile birlikte İngiliz Milletler Topluluğu'nun genç lideriyle bir araya gelen Markle, etkinliğe giderken Lady Gaga'nın tasarımcısı Brandon Maxwell’in koleksiyonundan bir elbise giydi. 1300 Sterlin yani yaklaşık 8 bin TL olan elbise aslında son derece şık ve Meghan Markle’a da çok yakışmış.
meghan-sari-elbise-reuters2Ne var ki İngiltere halkı bu elbisenin kraliyete yakışmadığını düşünüyor ve resmi İngiliz stilinden çok uzak olduğunu dile getiriyor. Sussex Düşesi’nin görünümü en baştan beri pastel tonlardayken bir anda oldukça renkli bir elbise giymesi hoş karşılanmadı. Hatta Kate Middleton ile kıyaslanan Markle için ‘Özüne dönmek yerine hem kraliyete yakışır hem de Kate’in stilini uygulasa iyi eder’ gibi yorumlar yapıldı.
meghan-sari-elbise-reuters1