Meghan Markle ve Prens Harry’nin nişan fotoğraflarına üç İngiliz tasarımcı damgası

İngiltere tahtının beşinci sıradaki varisi 33 yaşındaki Prensi Harry, ABD'li oyuncu 36 yaşındaki Meghan Markle ile nişanlandı. İkili ilk resmi nişan fotoğraflarını ise bugün kraliyete ait instagram hesabından paylaştı.

Meghan Markle ve Prens Harry’nin nişan fotoğraflarına üç İngiliz tasarımcı damgası

Geçtiğimiz ay basının karşısına gidip nişanlandıklarını duyuran Meghan Markle ve Prens Harry şimdi de ilk resmi nişan fotoğraflarını basınla paylaştı. Windsor’daki Frogmore Evi’nde gerçekleşen çekimleri moda fotoğrafçısı Alexi Lubomirski gerçekleştirdi. Prens Harry İngiliz markası Burberry marka bir takım elbise giyerken, müstakbel eşi Markle ise yine iki İngiliz markası Victoria Beckham ve Ralph&Russo’dan tasarımlar tercih etti.

Meghan Markle, bir merdivende oturarak verdikleri pozda, Ralp&Russo'nun 2016-17 sonbahar kış koleksiyonundan, etek kısmı tütü, üst kısmı transparan bir elbise giydi. Siyah ipek tül elbisenin üzerindeki işlemeler, altın ip ile elde işlenmiş ve fiyatı da 3 bin 200 TL.

Meghan Markle, bir merdivende oturarak verdikleri pozda, Ralp&Russo’nun 2016-17 sonbahar kış couture koleksiyonundan, etek kısmı tütü, üst kısmı transparan bir elbise giydi. Siyah ipek tül elbisenin üzerindeki işlemeler, altın ip ile elde işlenmiş ve fiyatı da 239 bin TL…

meghan-harry
Ralph & Russo imzalı 2016-17 sonbahar kış koleksiyonundan seçilen elbise...

Ralph & Russo imzalı 2016-17 sonbahar kış couture koleksiyonundan seçilen elbise… Fiyatı 46.650 pound

Yakın plan çekilen fotoğrafta ise, Markle bu kez Victoria Beckham'ın 2018 ilkbahar yaz koleksiyonundan bir triko giydi.

Yakın plan çekilen fotoğrafta ise, Markle bu kez Victoria Beckham’ın 2018 ilkbahar yaz koleksiyonundan bir triko giydi.

Victoria Beckham'ın 2018 İlkbahar Yaz koleksiyonundan seçilen pembe triko.

Victoria Beckham’ın 2018 İlkbahar Yaz koleksiyonundan seçilen pembe triko. Fiyatı 3 bin 200 TL.