Meghan Markle’ın gelinliğini yapması için Ronald Mouret ile anlaştığı konuşuluyor

Meghan Markle 19 Mayıs'ta Prens Harry ile dünya evine girecek. En çok merak edilen konu ise Markle'ın düğünde hangi tasarımcıya ait bir gelinlik giyeceği... Öne çıkan isim ise ünlü moda tasarımcısı Ronald Mouret...

Meghan Markle’ın gelinliğini yapması için Ronald Mouret ile anlaştığı konuşuluyor

Meghan Markle ve Prens Harry nişanlandıklarını ilan ettikleri günden bu yana magazin dünyasının ilgi odağı oldu. Markle hakkında, Düşes Kate Middleton ile kıyaslamadan tutun da ne giydiğine, nasıl kombin yaptığına, hatta Prenses Diana gibi en sevilen kişinin o olacağına kadar pek çok şey yazılıp çiziliyor.
meghanSon günlerde ise 19 Mayıs’ta evlenecek olan Meghan Markle’ın gelinliğini kimin dikeceği merak konusu oldu. Kate Middleton’ın gelinliğini tasarlayan Sarah Burton, Kraliyet ailesinin tasarımlarının tercih ettiği Narciso Rodriguez ve Elie Saab, Diana’nın en sevdiği tasarımcılar Catherine Walker ve Amanda Wakeley’nin de aralarında olduğu pek çok moda tasarımcısının ismi dolansa da Markle’ın kararını ünlü modacı Ronald Mouret’ten yana kullandığı konuşuluyor.

 

Zira Mouret’in dedikodular üzerine yapılan bir söyleşisinde “O benim arkadaşım, yorum yapamam. Meghan’ın sevdiği şeyleri çok iyi biliyorum. En önemli şey onu dinlemek ve onunla birlikte çalışmak” demesi dikkatleri üzerine çekmesine neden olmuş.

Roland Mouret ve Meghan Markle, 2016'da bir davette...

Roland Mouret ve Meghan Markle, 2016’da bir davette…

Ronald Mouret, Londra’nın en zengin bölgelerinden Mayfair’de yaşıyor. İlk koleksiyonunu 1998’de Londra Moda Haftası’nda tanıtan ve çok sayıda İngiliz moda ödülüne layık görülen Mouret ve Markle yıllar önce İstanbul’da tanışmış ve çok iyi dost olmuş. Tanıştıkları dönem “Tasarımlarını giymek isterim” diyen Markle, şimdiye kadar Ronald Mouret imzalı pek çok kıyafet giydi. Bakalım 36 yaşındaki Meghan Markle dedikleri gibi kararını Mouret’ten yana mı kullandı yakında göreceğiz…
meghan2