Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul etkinlik takvimi açıklandı
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul etkinlik takvimi açıklandı
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2019 sezonu 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek. Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen etkinlik, bu sezon 13. kez düzenleniyor
Moda 7 Mart 2019 - 14:13

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2019 sezonu 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek.
Defilede Arzu Kaprol, Aslı Filinta, Belma Özdemir, Brand Who, Cele-Brand, Ceren Ocak, Çiğdem Akın, Climber, Damat, DB Berdan, Emre Erdemoğlu, Emre Pakel, Exquise, Ezra Tuba, Giray Sepin, Gökhan Yavaş, Gülçin Çengel, Guntas, Hemington, House of Ogan, Karma1: Selen Akyüz&Third, Kiğılı, Kith&Kin, M.O.F.C. Eda Güngör, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes-Benz presents Özgür Masur, MiiN by Kadir Kılıç, Murat Aytulum, New Gen by IMA, Önder Özkan, Özlem Erkan, Özlem Kaya, Özlem Süer, Şebnem Günay, Sudi Etuz, Tuba Ergin ve W-S-M yer alacak.