Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, katılımcı tasarımcıları açıkladı

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar/Kış 2018 sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde gerçekleşecek. İşte moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen, Türkiye'nin tek uluslararası moda etkinliğine katılacak isimler...

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, katılımcı tasarımcıları açıkladı

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, on birinci sezonunda sadece Türkiye'nin değil, bölgenin de en büyük uluslararası moda etkinliği olma özelliğini sürdürecek. Bu sezon Türk marka ve tasarımcıların yanı sıra Mercedes-Benz’in moda değişim programı çerçevesinde Gürcü moda markası Atelier Kikala, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul podyumunda olacak.
moda-haftasi1Uluslararası moda takvimi doğrultusunda her sene iki kere düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve tasarımcılar ise şunlar:
modahaftasiAfffair, Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Brand Who, Cihan Nacar, Çiğdem Akın, Deniz Berdan, Emre Erdemoğlu, Exquise, Gamze Saraçoğlu, Gökhan Yavaş, İpek Arnas, Lug Von Siga, Mehmet Korkmaz, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes Benz Presents Atelier Kikala, Mercedes Benz Present Sudi Etuz, Mert Erkan, Miin By Kadir Kılıç, Murat Aytulum, New Gen by IMA, Nihan Peker, Niyazi Erdoğan, Özlem Erkan, Özlem Kaya, Raşit Bağzıbağlı, St. Nian, Şiyar Akboğa, Tuba Ergin, Tuvanam, Urun ve Zeynep Tosun.

moda-haftasi2