Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da moda fırtınası esti
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da moda fırtınası esti
Birbirinden ünlü modacıların yeni kreasyonlarını görücüye çıkardıkları Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, moda severler için tam bir görsel şölene dönüştü. Dört gün süren etkinlikte kreasyonlar kadar podyuma çıkan ünlü isimler de ilgi odağı oldu.
Emre ÇEVİK
Moda 16 Eylül 2017 - 02:52

MUSTAFA KIZGINYÜREK

Dünya takip etti

Dünyaca ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu'nun, İlkbahar/Yaz 2018 ve Pre-fall 2018 (Kış'a ön bakış) koleksiyonlarını tanıttığı defilede Demet Şener, Elif Ece Uzun,  Ebru Öztürk, Merve Büyüksaraç, Cansu Melis Karakuş ve Özge Ulusoy podyuma çıktı. İstanbul ve dünya sosyetesinin, moda yazarlarının ve basının büyük ilgi gösterdiği defile, Fashion TV-Paris moda kanalının yayın yaptığı 200 ülkede naklen yayınlandı.

defile-53defile-27

Oyunun parçası  olmayacağım

Geçtiğimiz yaz, adı ünlü işadamı Hacı Sabancı ile anılan Ahu Yağtu, dedikodularla ilgili ilk kez konuştu. “Oyunun bir parçası olmayacağım, haberler gerçek dışı. Hacı ile tanışıklığımız eskidendi, yani Özge' vasıtasıyla tanışmıştık” dedi. Özge Ulusoy'un kendisini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmasıyla ilgili de konuşan Yağtu, “Kendi takdiridir. Kırgınlığım yok” diye konuştu.

maria-masha-adamdefile-24

Doğum günü kutlaması

Defile sonrası verilen After Party'de Fashion TV Paris'in sahibi Michel Adam'ın eşi ünlü model Maria Adam'ın 29'uncu yaş günü kutlandı.

defile-ek-10

Macera dolu gösterim

Arzu  Kaprol'un Yerebatan Sarnıcı'nda sergilenen Inter-Being koleksiyonu, izleyicileri 5 dakikalık bir maceraya çıkarttı. Sanal gerçeklik gözlükleriyle izlenebilen performansı cemiyet hayatının ünlü isimleri takip etti.

dsc_8900 leyla-alaton-6

Bu yılki sürpriz İdo

Farklı tarzıyla her yıl moda haftasının en çok konuşulan defilelerine imza atan Deniz Berdan, bu yıl yine sıra dışı çizgisiyle dikkat çekti. Berdan defilenin finalinde İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'i podyuma çıkararak yine bir sürprize imza attı. İdo Tatlıses'i annesi Derya Tuna da ön sıralardan izledi.

deniz-berdan-7 deniz-berdan-15 deniz-berdan-79 deniz-berdan-180 deniz-berdan-354

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.