Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mercedes Benz’den Sudi Etuz’a destek
Mercedes Benz’den Sudi Etuz’a destek
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul SS18 sezonunda tanıttığı Earth & Ocean koleksiyonunun devamı niteliğinde olan Sudi Etuz Sonbahar- Kış 2018/2019 koleksiyonunda rock-chic detaylardan, maskülen, sert ve asi kızlardan oluşuyor.
Moda 30 Mart 2018 - 14:30

Bu sezon defilesini Mercedes-Benz Presents olarak sunan Şansım Adalı, “Mercedes- Benz Fashion Week Istanbul’un 11. sezonunda onlar tarafından desteklenmek, şimdiye kadar yaptığım çalışmaların en güzel meyvesi diyebilirim. Bundan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyım. Bu benim için, çok büyük bir onur ve gurur kaynağı. 11. sezonda Mercedes-Benz tarafından desteklenen kişi olmak aynı zamanda da ciddi bir sorumluluk duygusunu da berbaerinde getiriyor. Bana her zaman inanan ve güvenen insanları mahcup etmemek adına elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalıştık” dedi.
sudi-etuz-defileGittikçe artan kadına şiddet haberlerinden etkilenen tasarımcı Şansım Adalı, koleksiyonunu güçlü, kendine inanan, devamlı yeni fikirler üreten, kendi ayakları üzerinde durabilen, gerek kendi haklarını, gerekse başkalarının haklarını korkusuzca savunabilen kadınlara ithaf ediyor.
sudi-etuz-defile1 sudi-etuz-defile2 sudi-etuz-defile3 sudi-etuz-defile4 sudi-etuz-defile5