Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Michael Kors Slim-Watch ile bırakın zaman aksın
Michael Kors Slim-Watch ile bırakın zaman aksın
İlkbahar/Yaz’16 sezonuna iddialı bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?
Moda 25 Nisan 2016 - 15:26

İlkbahar/Yaz'16 sezonuna iddialı bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Pembe altının zarifliği, minimal dokunuşlar ve klasiklerden vazgeçmek istemeyenler için Michael Kors, Slim-Watch serisinde yer alan Jaryn, Kempton, Hartman, Kinley ve Slim Runway modelleriyle minimalist çizgiler eşliğinde sadeliği ön plana çıkarıyor.

Michael Kors Slim-Watch Foto: Bülten

Jaryn, paslanmaz çelik kasası ve ince tasarımı ile 2016 Temmuz ayından itibaren exclusive mağazalarında ve web sitesinde yer alacak. Saffiano derisinden, kabartmalı mat timsah derisi çeşidine kadar kayış çeşidi olan modelin, sarı ve pembe altın renkli metal kayışları da mevcut.

Kempton modeli ise, daire içine yerleştirilmiş kare tasarımı, modern paslanmaz çelik ve asetat kasası ile kendinden söz ettiriyor. Metal örgü, yumuşak deri ve rugan kayışları ile farklı seçenekler de sunuyor.

Michael Kors Slim-Watch Foto: Bülten

Kinley, ultra ince tasarımı, aynalı yüzeyi ve çelik örgü özellikleri ile minimalizmin somut bir örneği! Buna karşın, Hartman modeli ise biraz daha klasik olmakla birlikte roma rakamlarının metal kayış ile kullanıldığı bir tasarım.

Slim Runway koleksiyonunda ise baharı tüm duygularıyla hissettiren üç farklı model bulunuyor: Turkuaz sedef dokulu sarı altın, mavi sedef dokulu pembe altın ve sarı/pembe altın renkli pembe kadran.

Michael Kors Slim-Watch Foto: Bülten