Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Michelle Obama Becoming tanıtımındaki stiliyle gündemde
Michelle Obama Becoming tanıtımındaki stiliyle gündemde
Eski First Lady Michelle Obama yeni kitabı Becoming'in tanıtım turlarına devam ederken, dün katıldığı bir söyleşide giydiği çizmeler şaşkına uğrattı...
Moda 21 Aralık 2018 - 11:03

Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, Becoming adlı kitabının tanıtım turlarına devam ediyor. Dün ünlü oyuncu Sarah Jessica Parker’ın moderatörlüğünde bir söyleşiye katılan Michelle Obama, söyleşi için tercih ettiği çizmelerle ilgi odağı oldu.
michelle-obamaEski first lady, kitabı, özel hayatı ve moda üzerine ilginç açıklamalarda bulunsa da, sosyal medya sadece, Balenciaga’nın 4 bin dolarlık yani yaklaşık 21 bin TL’lik tayt çizmelerini konuştu. Her daim abartıdan uzak sade bir stil tercih eden Obama’nın söyleşideki stili adeta şaşkınlık yarattı. Bacak dekolteli anvelop sarı elbisesi ve Balenciaga’nın 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonuna ait olan çizmeleri, kısa sürede sosyal medyada çok konuşulanları arasına girdi.