Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Michelle Obama’dan Melania Trump hakkında çarpıcı açıklamalar
Michelle Obama’dan Melania Trump hakkında çarpıcı açıklamalar
Amerika Birleşik Devletleri'nin eski First Lady'si Michelle Obama bir moda dergisinin aralık sayısına kapak oldu. Obama, stiliyle ve hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 13 Kasım 2018 - 13:49

ABD’nin eski First Lady’si Michelle Obama, son günlerde hikayesini kaleme aldığı Becoming kitabıyla gündemde. TV şovlarına katılan, moda dergilerine röportaj veren Obama, geçtiğimiz gün de Elle Dergisi’nin aralık sayısı için kamera karşısına geçti.
michelle-obama1Derginin kapağında yer alacak olan Michelle Obama, verdiği röportajda stiliyle ilgili açıklamalar yaptı. Beyaz Saray’da olduğu dönemde, resmi törenlerde giydiği ve daha sonra ulusal arşivlere gidecek olan kıyafetler dışında tüm alışverişini kendisinin yaptığını anlattı. “Beyaz Saray’ın kuralları… Tüm kıyafetlerim ve aksesuarlarım için para ödedim” diyen Obama, kampanyalar zamanında da tüm alışverişini Chicago’daki bir butikten yaptığını söyledi: “O dönem tasarımcılar hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırken, St. Louis’de, Meredith Koop ile tanıştım ve onu Washington’a taşınmaya, benim kişisel stil danışmanım olmaya ikna ettim. Meredith zamanla güvenilir bir arkadaşım oldu.”
michelle-obama3Seyahatlere çıktığında mutlaka yanında yedek kıyafet taşımanın ne kadar önemli olduğuna da değinen Obama “Hava şartlarına göre yedek parça kıyafet aldım. Dökülen şarap ya da kırılan fermuarlardan bahsetmiyorum bile. Ayrıca ne olursa olsun yedek kıyafetin her zaman önemli olduğunu öğrendim” dedi.
michelle-obamaMichelle Obama, kitabı ile ilgili bir TV şovuna da çıktı ve orada da ilginç açıklamalar yaptı. Beyaz Saray’a gittiğinde Laura Bush'un kitabından bir sayfayı Melanie Trump’a yardımcı olması için ulaştırdığını ama Trump’un hiçbir şekilde kendisine dönüş yapmadığını söyledi. “Bayan Trump, First Lady rolünü yerine getirmek için güçlü ve bağımsız bir kadın. Herhangi bir konuda tavsiyeye ihtiyacı olursa Beyaz Saray'daki profesyonel ekipten yardım alacaktır” diyen Obama yaşadığı gebelik kaybını da anlattı: “Barack ve benim için kabullenmesi çok zor bir durumdu. Deliler gibi aşıktık, çok mutluyduk ama birbirimize duyduğumuz bu sevgi çocuk sahibi olmaya yetmiyordu. Derken hamile olduğumu öğrendim. Sevincimiz kısa sürdü çünkü düşük yaptım. O dönemde kendimi çok yalnız hissettim. Eksik ve işe yaramadığınızı hissediyorsunuz.”
michelle-obama2michelle-obama4