Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Miley Cyrus’un düğünde giydiği Vivienne Westwood elbise 46 bin TL
Miley Cyrus’un düğünde giydiği Vivienne Westwood elbise 46 bin TL
Geçtiğimiz pazar günü sessiz sedasız aile arasında evlenen Miley Cyrus ve Liam Hemsworth sade bir düğünle dünya evine girdi. Cyrus, düğünde 46 bin TL'lik bir elbise tercih etti.
Moda 28 Aralık 2018 - 09:37

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, oyuncu Liam Hemsworth ile bir küs bir barışık sürdürdüğü ilişkisini 10 yıl sonra evlilikle noktaladı. İlişkilerine 2 yıl ara verdikten sonra yeniden denemeye karar veren ve kısa süre sonra da evlenme kararı alan çift, geçtiğimiz pazar günü aile arasında sade bir düğünle dünya evine girdi.
miley1Üç gün öncesine kadar evlenip evlenmedikleri konusunda iddialar varken, dün çiftin Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlar sonucu, ikilinin kesin olarak evlendikleri ortaya çıktı.
mileyMiley Cyrus’un 10 yıl sonunda bir düğün yapmayıp aile arasında evlenmesi her ne kadar insanlara garip gelse de, aslında bunu yapmalarındaki amaç meğer çok farklı bir anlam içeriyormuş.

46 bin TL değerindeki fildişi rengindeki elbise...

46 bin TL değerindeki fildişi rengindeki elbise…

Malibu’daki yangında evlerini kaybedenlerden biri de Miley Cyrus ve Liam’dı. Yangından etkilenen ve sonrasında Malibu’daki yangın mağdurlarına 500 bin dolar bağış yapan çift, bu nedenden dolayı düğün yapmak istememiş.

Her ne kadar müsriflik yapmamak için düğün yapmasalar da, Miley Cyrus’un Vivienne Westwood imzalı ipek saten elbisesi gündeme oturdu. Ünlü oyuncu, omuzları açıkta bırakan fildişi elbise için 8 bin 600 dolar yani yaklaşık olarak 46 bin TL ödemiş.

Son güncelleme: 09:40 - 28.12.2018