Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ming Xi Victoria’s Secret defilesinde düştü, ve ülkesinden özür diledi
Ming Xi Victoria’s Secret defilesinde düştü, ve ülkesinden özür diledi
Herkesin merakla beklediği Victoria's Secret Fashion Show dün ilginç bir görüntüye sahne oldu. Podyumda yürürken ayağı takılıp düşen melek Ming Xi, ülkesinden özür diledi...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 21 Kasım 2017 - 16:56

Dün gerçekleşen Victoria’s Secret Fashion Show’un ardından ilginç detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Bu yıl ilk kez moda şovuna katılan 28 yaşındaki Ming Xi, podyumda salına salına yürürken, birden kıyafetinin tülüne ayağı takıldı ve yere düştü. Görüntüler ortaya çıkar çıkmaz gündeme oturan Xi şu an sosyal medyada en çok araması yapılan kişi oldu.
ieaieaeiPodyumda yürürken herkesin başına gelebilecek bir talihsizlik yaşayan Çinli model, yaşadığı bu durumdan dolayı ülkesinden özür diledi. Yedi yıldır modellik yaptığını, daha önce de podyumda defalarca düştünüğünü ama ne kadar acı verici olursa olsun kalkıp bitirmesi gerektiğini ve her zaman yürümeye devam edeceğini yazan Ming Xi, ülkesindeki insanlardan da özür diledi: “Herkesi hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilerim. Benim için kaygılandığınız için teşekkür ederim.”