Sözcü Plus Giriş

Moda şovuna transparan gelinlik damgası

Gelinlik, damatlık ve abiye sektöründe dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilen 'IF Wedding Fashion İzmir' 11. kez açıldı.

null
Güncellenme: 12:35, 08/02/2017
Moda şovuna transparan gelinlik damgası

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 7-10 Şubat tarihlerinde, bu yıl 11’nci kez düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı Gala Defilesi, Portekizli ünlü modacı Micaela Oliveira’nın giyilmesi cesaret isteyen transparan gelinlikleriyle gerçekleşti. İzmir’de düzenlenen gelinlik, damatlık ve abiye giyim fuarında, Portekizli ünlü modacı Micaela Oliveira’nın imzasını taşıyan koleksiyonun sergilendiği Gala Defilesi’ne transparan gelinlikler damga vurdu.

dugun-ic

MASALDAN ESİNLENİLDİ

Defilede, iç çamaşırı markası Intimissima’nın tanıtım yüzü Portekizli model Francisca Perez ile giyim ve parfüm markası Carolina Herrera’nın marka yüzü İspanyol model Montse Suarez de podyuma çıktı.

gelin-ic-3

‘Once Upon a Time’ adını taşıyan ve 70 parça üründen oluşan koleksiyonu ile ilgi gören, “Ünlülerin stilisti” olarak da anılan Oliveira, Sindirella masalından esinlenerek hazırladığı koleksiyonu ile İzmirlilere görsel şov sundu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, defile sonrası Oliveira’ya teşekkür plaketi verdi. DHA

gelin-6
Yayınlanma Tarihi:11:20,