Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müslüm Gürses’in gömleği ve zümrüt taşlı yüzüğü satıldı
Müslüm Gürses’in gömleği ve zümrüt taşlı yüzüğü satıldı
Engelsiz Yaşam Vakfı’nın “9.Yılın En İyileri Ödül Töreni” önceki akşam düzenlendi. Törene Müslüm Gürses damga vurdu. Gecede, Müslüm Baba'nın gömleği ve zümrüt taşlı yüzüğü satışa çıktı. Açık artırmaların 33 bin liralık toplam gelir elde edildi ve bu para 'Tüm Şehit Çocukları Yardımlaşma Derneği' ile 'Engelsiz Sigorta' yararına kullanılacak.
Moda 9 Ocak 2019 - 08:49

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın her yıl düzenlediği ödül töreni dün sahiplerini buldu. Törene Müslüm filmi damga vururken, merhum sanatçının gömleği ve zümrüt taşlı yüzüğü de açık artırma ile satışa çıktı.

Demet Akalın gecede Müslüm Gürses'in gömleğini 10 bin TL'ye aldı.

Demet Akalın gecede Müslüm Gürses’in gömleğini 10 bin TL’ye aldı.

‘Tüm Şehit Çocukları Yardımlaşma Derneği’ ile ‘Engelsiz Sigorta’ yararına gerçekleştirilen artırmalarda toplam 33 bin lira gelir elde edildi. İlk açık artırma Müslüm Gürses'in sağlığında sık sık giydiği ve çok sevdiği gömleği için yapıldı. Demet Akalın rahmetli Müslüm Gürses'in gömleğini açık artırmada 10 bin lira ödeyerek satıl aldı. Akalın “Müslüm filmini iki kez ağlayarak seyrettim. Bu gömleği de kimseye kaptırmam benim için çok önemli hatıra olacak” dedi ve gömleği satın aldı.

Müslüm Gürses'in gömleği

Müslüm Gürses’in gömleği

İkinci açık artırma ise özel tasarımlı pırlanta ve zümrüt taşlarla süslü altın yüzükle, Müslüm filminin oyuncuları tarafından imzalanmış özel afiş için yapıldı. Açık artırmada şarkıcı Ferman Toprak 23 bin lira ödeyerek imzalı afişin ve yüzüğün sahibi oldu.

Müslüm Gürses'in yüzüğü ve imzalı afiş ise Ferman Toprak tarafından alındı.

Müslüm Gürses’in yüzüğü ve imzalı afiş ise Ferman Toprak tarafından alındı.