Naomi Campbell son haliyle şaşkınlık yarattı

Dünyaca ünlü model Naomi Campbell, yıllardır görmeye alışık olduğumuz stilini ve saçlarını değiştirdi. Kısa ve kıvırcık saçlı Campbell'ın bu hali takipçilerini de şaşırttı...

Naomi Campbell son haliyle şaşkınlık yarattı

Naomi Campbell dünyanın en ikonik modellerinden biri. Uzun, düz siyah saçlarıyla hafızalarımıza kazınan Campbell, dün Paris Moda Haftası’nda yeni imajıyla şaşkınlık yarattı.
naomi-campbellLouis Vuitton’un 2019 sonbahar kış koleksiyonunun tanıtım defilesinin özel konuklarından biri olan 48 yaşındaki Campbell, o uzun saçlarının aksine, kısacık ve kıvırcık saçlarıyla ilk kez görüntülendi. İlk etapta zorlukla tanınabilecek bir imaj değişikliğine giden ünlü model, stiliyle de dikkat çekti.
naomi-campbell1Louis Vuitton markasına ait bir elbise giyen Campbell, retro bir havaya bürünmüş. Bu haliyle son derece cool ve sofistike bir görünüm elde eden Naomi, kıyafetini 70’li yıllardan esinlendiği gözlükleri ve nude tonlarındaki blazer ceketiyle bütünlemiş.
naomi-campbell2Naomi’nin saçlarını kısacık kestirmesinin altında yatan neden ise, uzun süredir baş etmeye çalıştığı saç dökülmesiymiş. Bir süredir dökülme ile mücadele veren Campbell, sonunda çareyi kestirmekte bulmuş.