Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Naomi Watts enerjik halleri ve fit vücuduyla dikkat çekti
Naomi Watts enerjik halleri ve fit vücuduyla dikkat çekti
Ünlü oyuncu Naomi Watts, iki çocuğuyla birlikte Meksika'daki Tulum'da tatilde... Watts, plajdaki enerjik halleri ve 50 yaşına rağmen fit vücuduyla dikkat çekti.
Moda 6 Nisan 2018 - 16:34

King Kong, Halka, Kıyamet Günü, 21 Gram, Dürüst Oyun, Diana, J. Edgar gibi filmlerin başrol oyuncusu 50 yaşındaki Naomi Watts, 2 oğlu ile birlikte Meksika Tulum’da tatilde. Watts, dün, mavi ipli mayosu ile plajda görüntülendi. Plajda dans eden, akrobatik hareketler yapan oyuncu, ortaya eğlenceli görüntülerin çıkmasına neden oldu.
naomi-watts2Adeta enerji patlaması yaşayan ve 50 yaşında olmasına rağmen fit vücuduyla dikkat çeken Naomi Watts, arkası çapraz ipli mavi mayosu ile trendleri yakından takip ettiğini de göstermiş oldu.
naomi-watts4Spor yapan, cilt bakımına özen gösteren Naomi Watts, fit vücudunun sırrını da açıkladı. Ünlü oyuncu sabahları erken kalkıyor, düzenli olarak masaj yaptırıyor, cilt bakımını ihmal etmiyor ve kendine ait bir yoga stüdyosu var…
naomi-watts5Yoga ve egzersiz yapan Watts, makyaj yapmayı da pek sevmiyor ama kırmızı ruj sürmekten keyif alıyor…
naomi-watts1