Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nazlı Kayı’nın yılbaşı stili beğenilmedi
Nazlı Kayı’nın yılbaşı stili beğenilmedi
Hacı Sabancı'nın sevgilisi Nazlı Kayı, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yılbaşı dileklerini paylaştı. Ne var ki Kayı'nın kovboy çizmeleri daha çok konuşuldu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 5 Ocak 2019 - 07:59

Ünlü sosyetik güzel Nazlı Kayı, geçtiğimiz gün Instagram hesabından, sevgili Hacı Sabancı ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve yeni yıl dileklerini yazdı… Ne var ki, Kayı’nın 2019 dileklerinden çok botları konuşuldu.

Nazlı Kayı yaşıtları arasında en iyi giyinen isimlerden biri. Stiliyle her zaman beğeni toplayan Kayı ne var ki bu kez baltayı taşa vurdu. Zira çizmeler için kimi ‘Sarı çizmeli Nazlı Ağa’ yazdı, kimi çizmeleri inşaat çizmesine benzetti… Dikkat çekmek için enteresanlık adına zorlama bir kombin yapıldığını düşünenler de vardı.

nazli-kayi

Bize göre de kombin bu kez pek olmamış Nazlı Hanım… Kıyafete lafımız yok. Parıltılı, anvelop model mini elbise, bu sarı kovboy çizmeler yerine tek bant, bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı ile kombinlenseydi çok daha şık bir görünüm elde edilebilirdi. Ayrıca sarı çizmeler Kayı’nın boyunu da kesmiş ve kendisini kısa göstermiş… Makyaja gelince… Vamp bir görünüm mü elde etmek istedi bilemiyoruz ama fotoğraftan pek anlaşılmasa da, maalesef siyah ruj hiç yakışmamış…