Neslihan Yagıcı: “Fahriye ve Neslihan’ın gelinlikleri aynı yerden kiralanmış gibi”

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün dünyaevine girdi. Düğünden çok Evcen'in gelinliği haftaya damgasını vurdu. Çünkü model, geçtiğimiz yıl Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül'ün gelinliğinin adeta bir kopyası gibiydi...

Neslihan Yagıcı: “Fahriye ve Neslihan’ın gelinlikleri aynı yerden kiralanmış gibi”

İstanbul Shopping Fest geçtiğimiz gün dokuz alışveriş merkezinde start verdi. Etkinlik kapsamında Çocuk Moda ve Tasarım Atölyesi’ne katılan ünlü modacı Neslihan Yargıcı, çocuklarla birlikte parça ve artık kumaşlardan tasarımlar yaptı.
tmr_9147Yargıcı, son günlerin en çok tartışılan konusu olan Fahriye Evcen’le Neslihan Atagül’ün gelinliklerinin birbirine benzemesiyle ilgili de samimi açıklamalarda da bulundu. Yargıcı “Fahriye’nin gelinliğini ilk gördüğümde, Neslihan’la aynı yerden kiraladıklarını düşündüm. Aynı gelinlik, hiç fark göremedim. Raşit’in geçmişten, hiçbir şeyden haberi yok. Geçmişte kim ne yapmış, kim ne giymiş bilmiyor. Kimin gelinliği nasıldı onun da farkında değil. Fahriye’yi en mutlu gününde böyle bir duruma düşürmeye hakkı yoktu” diyerek Fahriye Evcen’in gelinliğini tasarlayan ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’yı ağır bir dille eleştirdi.
mst_9587 neslihan