Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
New York Fashion Week Hakan Akkaya’nın doğum gününü kutladı
New York Fashion Week Hakan Akkaya’nın doğum gününü kutladı
Hakan Akkaya'ya doğum günü sürprizi New York'tan geldi. Moda haftasının resmi Instagram hesabı, ünlü modacının doğum gününü kutladı...
Moda 1 Ağustos 2019 - 11:15

Son dönemlerde özellikle New York Fashion Week’te yaptığı defilelerle adından söz ettiren ve dikkatleri üzerine çeken Hakan Akkaya’nın dün doğum günüydü… Ünlü moda tasarımcısına bu özel günde en büyük sürpriz ise New York Moda Haftası’nın resmi Instagram hesabından geldi…
Geçtiğimiz şubat ayında siyah kategori ile birinci sınıf tasarımcılarla aynı statüde defile yapan, TIME dergisinin kapağında yer alan ve The Ellen DeGeneres Show’da defilesi gösterilen Akkaya’nın doğum gününü, moda haftasının resmi hesabı ‘İyi ki doğdun NYFW tasarımcısı Hakan Akkaya’ diye kutladı.

Hakan Akkaya mesaja ilişkin şunları söyledi: “Bir Türk modacı olarak ülkem adına çok gururluyum. Türkiye'nin tanımına katkı yapmanın mutluluğunu yaşadığım bu defilenin ardından gelen doğum günü mesajı bıraktığımız etkinin de önemli göstergesi oldu. Bu defilede tasarımlarımızı dünyaya duyurmamda destek veren başta Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) olmak üzere herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

Son güncelleme: 12:26 - 01.08.2019