Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nicole Kidman’ın son hali şaşırttı
Nicole Kidman’ın son hali şaşırttı
Nicole Kidman, Vanity Fair için kamera karşısına geçti. Derginin kapağında yer alan Kidman, kısa saçlı ve seksi haliyle şaşırttı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 24 Nisan 2019 - 13:24

Ünlü oyuncu Nicole Kidman, Vanity Fair dergisinin yeni sayısı için kamera karşısına geçti. Fotoğrafçı Collier Schorr’a poz veren 52 yaşındaki aktris, kısacık sarı saçları ve verdiği seksi pozlarla şaşırttı.
Çekimlerde Dior, Givenchy, Paco Rabanne, Prada, Chloe, Gucci, Ralph Lauren, Bottega Venata ve Christian Louboutin gibi dünyaca ünlü markaların tasarımlarını giyen Nicole Kidman, kıyafetlerini ise Tiffany & Co., Omega ve Chopard aksesuarlarla tamamladı.
Son 13 yıldır eşi Keith Urban ile Nashville’de yaşayan Kidman’ın çekimlerde iki görüntüsü, alışılagelmiş Kidman’dan farklıydı. Chloe marka kısa paça siyah deri pantolonu ve Paco Rabanne askeri ceketiyle adeta kurallarını yıktı. Pek fazla böyle cesur pozlarla görmediğimiz oyuncu, pixie kesim saçlarıyla da bambaşka bir imaja bürünmüş.
Bir diğer görüntü ise iç çamaşırıyla verdiği pozdu… Eres markasına ait bir sütyen ve Wolford boxer tarzı bir iç çamaşırı giyen Kidman, file çoraplarla kombinlediği görünümüyle adeta ‘Mihrap yerinde’ dedirtti…
Kidman, derginin kapağı için de yine dekolteli bir tasarım tercih etti. Kidman çekimde, Prada markasına ait elbisesini, elmas küpeler ve naturel makyajla bütünlemiş.

Etiketler