Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Nine çorabı’ giyen Deniz Seki şaşırttı
‘Nine çorabı’ giyen Deniz Seki şaşırttı
Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü şarkıcı Deniz Seki, giydiği çoraplarla dikkat çekti. Deniz Seki'nin yeni imajı gören herkesi şaşırttı
Hale Ceylan BARLAS
Moda 4 Aralık 2017 - 13:35

Ünlü popçu ve söz yazarı Deniz Seki geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken görüntülendi. Daha çok ev tekstil mağazalarını gezen Deniz Seki, giyim tarzıyla da dikkat çekti. Bir hayli kilo aldığı görülen Deniz Seki‘nin, mavi güneş gözlükleri, desenli mini elbisesi, elbisenin üzerine giydiği siyah hırkası, gri fuları, sezonun trendi kareli kabanı ve en ilginci de çizmesinin içine giydiği çoraplarla hiç olmadığı kadar rüküş görünüyordu. Kat kat giyinen Deniz Seki‘nin üzerindekileri sayarken bile yorulduk.
deniz-seki1ADETA BİR NİNE ÇORABI

Üstelik Deniz Seki, daha çok pantolonların içine giyilen ‘Nine çorabı‘ diye de tabir edilen diz altı çoraplar yerine, keşke çizme içine giymek için satılan çorapları tercih etseydi. Hem göze hitap ederdi hem de ayaklarını sıcak tutardı!
iea

Son güncelleme: 15:43 - 04.12.2017