Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Niyazi Erdoğan Tarsus havası aldırdı
Niyazi Erdoğan Tarsus havası aldırdı
Niyazi Erdoğan’ın Sonbahar/Kış 2018 koleksiyon defilesi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşti. Erdoğan'ın çıkış noktası ise annesiydi...
Moda 30 Mart 2018 - 13:09

Yerel kültürümüzden aldığı kodları global moda trendleriyle harmanlayarak her sezon farklı ve beklenti uyandıran defilelere imza atan moda tasarımcısı Niyazi Erdoğan'ın Sonbahar/Kış 2018 koleksiyonu için ilham kaynağı bu kez kendi ailesi yani anne ve babasıydı.
niyazi-erdogan-defile5Daha önce farklı markalar ve ihracat firmaları için sayısız kadın koleksiyonu hazırlayan tasarımcı, bugüne kadarki moda haftası serüveninde ilk kez kadın ve erkek tasarımlarını tek koleksiyonda bir araya getiriyor.
niyazi-erdogan-defile1“Hikayelerim hep erkek odaklıydı. Son dönemde dünyada sosyo-politik anlamda farklı yönlerden esen rüzgarlar benim de tasarım çizgimde yeni kararlar almamı gerektirdi. Ve elbette Niyazi Erdoğan markasının güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınlar tarafından da giyilmesi arzusunu doğurdu” diyen Niyazi Erdoğan, tasarımlarıyla geçmişe götürdü…
niyazi-erdogan-defile2 niyazi-erdogan-defile3 niyazi-erdogan-defile4