Noel kutlamasına katılan Kate Middleton, Meghan Markle’a parasıyla fark attı!

İlk kez, geleneksel Noel kutlamalarında birlikte görüntülenen Cambridge Düşesi Kate Middleton ve yeni gelin adayı oyuncu Meghan Markle, stilleriyle gündemde...

Noel kutlamasına katılan Kate Middleton, Meghan Markle’a parasıyla fark attı!

Kraliyet Ailesi, dün Sandringham’daki St. Mary Magdalene Kilisesi’ndeki Noel kutlama törenindeydi. Kraliyetin tüm üyelerinin hazır bulunduğu geleneksel kutlamada gözler Cambridge Düşesi Kate Middleton ve yeni gelin adayı oyuncu Meghan Markle’a çevrildi. Zira bu ikili aylar sonra ilk kez yan yana görüntülendi.

MEGHAN MARKLE

MEGHAN MARKLE

Kate Middleton ve Meghan Markle ilk kez görüntülenince, haliyle hemen stilleri incelenmeye başladı. Markle dün 5 bin 100 TL değerindeki camel rengindeki Sentaler marka kabanını, 3 bin 215 TL değerinde Stuart Weitzman çizmesi, 5 bin 380 TL’lik Chloe Pixie marka çantası, 5 bin TL’lik Maison Birks mücevherleri ve kestane rengi şapkasıyla kombinledi.

KATE MIDDLETON

KATE MIDDLETON

5 aylık hamile olan Middleton ise 15 bin 300 TL değerindeki Miu Miu kabanını, 14 bin 790 TL’lik Kiki Donough mücevherleri ve siyah kürk şapkası ile bütünledi… İkilinin stilleri, sosyal medyanın da gündemindeydi. Kimi Meghan Markle’ın tarzını beğense de çoğunluk Kate Middleton’dan yana kullandı tercihini.