Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okula giden çocuklar için ayakkabı seçimi önemli
Okula giden çocuklar için ayakkabı seçimi önemli
Hem tüm gün çocukların enerjilerine ayak uyduracak hem de şık ve güzel olacak bir ayakkabı arıyorsanız, vereceğimiz önerilere bir göz atın.
Moda 19 Eylül 2017 - 17:07

Okulların açılmasıyla birlikte gerek çocuklar gerek ebeveynler sıkı bir koşuşturma içine girdi. Bu koşuşturmaların en önemli ayağını ise alışveriş çekiyor. Yeni dönem için yapılan alışverişlerde kıyafet ve kırtasiye gereçlerinin alımı dışında, ayakkabı seçimi de ciddi bir rol oynuyor. Çünkü seçilecek ayakkabı hem sağlık hem de rahatlık açısından önemli. O nedenle de aileler daha çok spor ayakkabıya yönleniyor.
new-balance-cocuk-giyim-koleksiyonu-2Biz de okul çağındaki çocuklarına spor ayakkabı alacak anne-babalar için nelere dikkat edilmesi gerektiğini New Balance Pazarlama İletişimi Müdürü Ayşegül Barbaros’tan öğrendik… Spor ayakkabısı seçiminde ilk bakılması gereken ayakkabının ayağı rahat ettirip ettirmediğine bakılması gerektiğini anlatan Barbaros “Spor ayakkabı seçiminde birçok önemli etken var.
new-balance-cocuk-giyim-koleksiyonu-3Ama en önemlileri ayak tipine, basış şekline ve ayakkabıyı nerelerde kullanacağımıza karar vermek. Aileleri farklı taban teknolojileri ile ayak sağlığını maksimum seviyede koruyan modellere yönelmeli. Çünkü gün boyu süren enerjiye ayak uyduran modeller, çocuklara büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca cırt bant özelliği de çocukların rahat hareket etmelerine yardımcı olacaktır” diyor.

Son güncelleme: 17:09 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.