Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ölümsüzlüğün rengi zümrüt, 2018-2019 sezonuna damga vuracak
Ölümsüzlüğün rengi zümrüt, 2018-2019 sezonuna damga vuracak
Geçtiğimiz yıl Oscar törenlerinde kırmızı halıda kendini gösteren zümrüt taşlı aksesuarlar 2018'de de yükselişine devam ediyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 20 Mart 2018 - 12:09

Ölümsüzlüğün, yaşamın, doğanın, yeniden doğumun ve evrenin rengi zümrüt, ödül törenlerini etkisi altına almış durumda. Bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri de geçtiğimiz yıl Chopard markasının Oscar töreni için çoğunluğu zümrüt taşlardan oluşan bir koleksiyon hazırlamasıydı. Pek çok ismin elinde, bileğinde, kulağında ve gerdanında gördüğümüz zümrüt taşlı aksesuarlar yeni bir akımın da başlamasına vesile oldu.

Adriana Lima

Adriana Lima

Her kıyafetle uyum sağlayabiliyor

Zümrüt taşlı aksesuarlar 2018’e de damgasını vurdu. Hollywood starlarının kıyafetlerinin en büyük tamamlayıcısı olan zümrüt takılar daha çok sade tasarımlarla ve genel olarak siyah renkle tercih edilse de zümrüt yeşili elbiselerle kullananların sayısı da bir hayli fazla. Bu aksesuarları günlük hayatınıza adapte etmek isterseniz, minik taşlı olanları tercih edebilirsiniz. Her kıyafetle uyum içinde olan zümrüt yeşili, rahatlıkla başka renklerle de bir arada kullanılabiliyor.

Araya Hargate

Araya Hargate

Asil bir görünüm için ideal

Zümrüt yeşili, sofistike ve enerji veren bir renk olduğu için sanat, sinema, televziyon ve müzik dünyasının da ilgi odağı olmuş durumda. Kırmızı halı görünümlerinde de son bir yıldır sık sık karşımıza çıkan zümrüt, kadınların asil bir görünüme kavuşmaları için de mükemmel bir seçim. Zira ister esmer olun ister sarışın ister kızıl… Her ten rengiyle harika bir uyum sağlıyor.

Blake Lively

Blake Lively

Catherine Zeta Jones

Catherine Zeta Jones

Emmy Rossum

Emmy Rossum

Jane Fonda

Jane Fonda

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Kate Middleton

Kate Middleton

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Rita Ora

Rita Ora

reuters