Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oriental Fashion Show, Paris’te
Oriental Fashion Show, Paris’te
Oriental Fashion Show, Paris Haute Couture Haftası ile aynı anda yapıldı. İki gün boyunca 11 farklı ülkeden 12 tasarımcı 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını ve mücevherlerini tanıttı.
Moda 8 Şubat 2019 - 15:01

Paris Haute Couture haftası ile aynı anda gerçekleşen Oriental Fashion Show bitti. İki gün boyunca 11 farklı ülkeden 12 tasarımcının 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını ve mücevherlerini tanıttı.

Hany El Behairy

Defileye ise Fas’tan Bouchra Filali Ksikes, Rusya’dan Slava Saitsev, Nasıra’dan Saher Okal, Fas’tan Zines Couture, Cezayir’den Karim Kadid, Lübnan’dan Abed Mahfouz, Gürcistan’dan Keti Chkhikvadze, Libya’dan Nabil Younes, Tunus’tan Mouna Benbraham, İngiltere – Pakistan’dan Raishma, Mısır’dan Hany El Behairy, Mısır’dan Al Sagheer ve Türkiye’den ise Hann Zade katıldı.

Nabil Younes

Önemli insani değerlerin yayılması için etki alanından yararlanan Oriental Fashion Show, bu doğrultuda sivil toplum kuruluşu Humanity Crew tarafından gerçekleştirilen çalışmaları Filistinli tasarımcı Saher Okal aracılığıyla dünyaya duyurmayı amaçlıyor.

Atmosphere Mouna Ben Braham

Uluslararası yardım kuruluşu Humanity Crew, yerlerinden edilmiş göçmenlere psikolojik, zihinsel ve fiziksel sağlık gelişimi için psiko-sosyal destek sunuyor.

Keti Chkhikvadze