Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öyle bir şey tasarladı ki!
Öyle bir şey tasarladı ki!
Günümüzde giyim kadar aksesuarlar da özellikle kadınlar için olmazsa olmazlar arasında yer almaya başladı. Peki genital bölge için bir mücevher kullanır mıydınız?
Moda 27 Temmuz 2017 - 13:05

Yılan şeklinde yapılan dünyanın en seksi mücevheri, satışa çıktı ama yılanın başının, genital bölgeyi örttüğü bu seksi bronz mücevher için açıklanan bir fiyat yok. Mücevheri tasarlayan modacı Leanie Van Der Vyver “Aslında tek bir parça yapmıştım, ama gelen talep üzerine sayıyı yükseltmeye karar verdim. Bu kadar ilgi göreceğini ben de bilmiyordum. Dünyanın bu kadar keskin bir modaya hazır olduğunu görmek güzel'' dedi.

Leanie Van Der Vyver

Leanie Van Der Vyver

Mücevheri aslında Yeni Yaratıklar isimli bir sergi için tasarladığını söyleyen Der Vyver, “Ergonomik dizaynı dolayısıyla bu mücevher kadının vajinasına tam oturuyor ve mücevheri takana seksilik katıyor. Sergi sırasında çok talep geldi'' diyerek şaşkınlığını dile getiriyor. Mücevheri almak isteyenler, ünlü tasarımcının web sitesine talep göndererek fiyatı öğrenebiliyor.

taki-ic-y15743402 15743405
Son güncelleme: 13:54 - 27.07.2017
Etiketler