Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paris Hilton reklam kampanyası için Kim Kardashian oldu
Paris Hilton reklam kampanyası için Kim Kardashian oldu
Tasarımlarıyla dikkat çeken Kanye West, öyle bir reklam çalışmasına imza attı ki, görenler ne olduğunu anlayamadı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 31 Ocak 2018 - 14:35

Özellikle, tasarladığı Yeezy ayakkabılarla moda dünyasında kendine yer edinen Kanye West, her geçen yıl daha çok adından söz ettirmeye başladı. Moda haftalarının da merakla beklenen defilelerine imza atan West, son yıllarda tanıtımları podyumda değil, fotoğraf çekimleriyle gerçekleştiriyor.

paris-kimKanye West, son olarak Yeezy Season 6 koleksiyonunu tanıtmak için farklı bir yol seçti. Televizyon yıldızı eşi Kim Kardashian’ın başrolde olduğu çekimler, bir paparazzi çekimi gibi lanse edildi. Çekimlerin habersiz yapılması ise çok konuşuldu. Tabii Kardashian’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonucunda, eşinin tasarımları için kamera karşısına geçtiği kısa süre içinde anlaşılmış oldu.
paris-kim1Geçtiğimiz ay yeni koleksiyonunu satışa çıkaran Kanye West, tasarımlarının tanıtımını yapmaya devam ediyor. Bu kez çekimlerde eşi yerine Paris Hilton’u kullanan West, sosyetik güzeli eşi Kim Kardashian’a benzetti. Kardashian’ın pozlarının aynısını veren ve TV yıldızına ikizi kadar benzeyen Hilton, bugün sosyal medya hesaplarından fotoğraf karelerini paylaştı. ‘Yeezy Season 6 kampanyasında Kim olmak çok eğlenceliydi’ diye yorum yapan Hilton’un hayranları da aradaki benzerlik üzerine binlerce yorum yaptı…
paris-kim2

Son güncelleme: 15:40 - 31.01.2018