Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pazarda kullanılan file çantalar sokak stiline sıçradı
Pazarda kullanılan file çantalar sokak stiline sıçradı
Eskiden kadınların pazara giderken kullandıkları file çantalar, günümüzde ünlü markaların koleksiyonlarına girdi. Günlük hayatta kıyafetlerin tamamlayıcısı olan bu çantaların fiyatı 850 TL'ye kadar çıkabiliyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 3 Nisan 2018 - 15:55

Moda dünyası artık yeni tasarımlara yeniliklere yönelmek yerine adeta geçmişle yaşamaya başladı. 1970’ler, 1980’ler ve 1990’lara gönderme yapan 2018 trendlerinde, şimdi de bu dönemlere ait olan file çantalar öne çıkıyor.
mango-file-cantaAnnelerimizin pazara giderken yanlarına aldıkları file çantalar, artık sadece sebze ya da meyve taşımak için kullanılmayacak. Sokak modasının radarına aldığı fileler, bundan böyle kıyafetlerinizin vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak.
modaoperandi-210-dolarPembeden maviye, turuncudan yeşile her renkte karşımıza çıkacak olan file çantalar, normalde 10 TL ya da 20 TL’yken şimdi en uygun fiyatlısı 70 TL. Üstelik 850 TL’ye de file çanta görmek mümkün.
16-dolar
Eğer modayı yakından takip ediyorsanız ama file çantaya bu kadar bütçe ayırmak istemiyorsanız, annenizin çantasına el koyabilir, onu revize edip, süsleyip rahatlıkla kullanabilirsiniz…

Etiketler