Sözcü Plus Giriş

Pijama trendi resmi olarak hayatımıza girdi

"Böyle trend mi olur", "Pijamalarla sokağa mı çıkılır", "Bu trend moda olmasın" derken, artık pijama modası resmi olarak hayatımıza girmiş durumda. 2016 yazında karşımıza çıkan bu trend 2018 kış aylarında adeta altın çağını yaşayacak...

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 12:53, 20/11/2017
Pijama trendi resmi olarak hayatımıza girdi

Bazen öyle parçalar moda oluyor ki, giyseniz dalga geçerler mi diye düşünmeden duramazsınız, giymeseniz trendlere ayak uydurmuyor olursunuz… Geçtiğimiz yıl yaz aylarında karşımıza çıkan pijama trendi buna çok iyi bir örnek.

RIHANNA

RIHANNA

Ünlü, ünsüz herkesi etkisi altına alan bu akım, ilk başlarda alay konusu olsa da, Rihanna, Naomi Campbell, Selena Gomez, Victoria Beckham, Gigi Hadid, Irina Shayk, Merve Boluğur, Burcu Esmersoy, Işıl Reçber ve Şeyma Subaşı gibi isimlerin şık kombinleri sonucunda, pijamalarla sokağa çıkanların sayısı git gide artmaya başladı.

VICTORIA BECKHAM

VICTORIA BECKHAM

Moda haftalarında, pek çok ünlü markanın koleksiyonlarında da sıkça karşımıza çıkan pijama trendine yeni yeni ayak uydurmaya başlamışken en önemli sorunlardan biri de bu parçayı nasıl kombinleneceği oldu…

SHANINA SHAIK

SHANINA SHAIK

Bu trendi illa takım olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz jean pantolonunuzla ya da etekle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

IRINA SHAYK

IRINA SHAYK

Takım olarak giyecekseniz topuklu ayakkabı çok şık bir görüntü veriyor ama spor ayakkabı da bir o kadar sempatik bir hava katıyor.

GIGI HADID

GIGI HADID

Tabii pijama giyecekseniz makyaj ve aksesuar kullanımı abartmamanız lazım. Ya sadece kolye, ya sadece bilezik ya da küpe takmanızda fayda var.

ZENDAYA

ZENDAYA

shutterstock_511205683 shutterstock_511205698 shutterstock_723136726 shutterstock_723142687 spl1456918_001
Yayınlanma Tarihi:10:35,