Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pirelli, modacı Junya Watanabe ile anlaştı
Pirelli, modacı Junya Watanabe ile anlaştı
Moda tasarımcısı Junya Watanabe'nin yeni koleksiyonu Paris Moda Haftası'nda tanıtıldı. Defilede Pirelli'nin 70'lerde şirketin teknisyenlerinin giydiği ceketler de podyumdaydı...
Moda 29 Ocak 2020 - 10:36

Ünlü moda tasarımcısı Comme des Garçons Junya Watanabe Man adlı koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamında tanıttı. Japon tasarımcı, 1970'li yıllarda Pirelli teknisyenlerinin yarışlarda giydiği motor sporları ceketlerinden esinlenen ve ikonik sarı ve kırmızı logosunu taşıyan özel bir kapsül koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu.
Junya Watanabe, eskiden giyilen üniformaları ve iş kıyafetlerini yeniden yorumlarken ikonik İtalyan spor markasıyla eş anlamlı giysilerden ilham aldı ve Junya Watanabe Man tasarımlarının özünü temsil eden ceket ve paltolar yarattı. Comme des Garçons Junya Watanabe Man x Pirelli koleksiyonu, iki palto, bir ceket ve bir tişört olmak üzere dört parçadan oluşuyor.

Son güncelleme: 15:51 - 30.01.2020
Etiketler