Plaj hattı özgürlüğü

Bu yaz plajlar doğanın renkleri, tropikal desenler ve alabildiğine özgürlük hissi taşıyor. Müzik sahilden yayıldıkça tek kural; giydikleriniz dans enerjinizi kısıtlamasın.

Plaj hattı özgürlüğü

Son iki yıldır zirveye yerleşen püsküller, Arabistan Çölü havası yaratan kat kat sarılmış bandanalar, tasarımcı eli değen bikiniler özellikle de dantel detaylı olanlar plaj partilerinin kodlarını da oluşturuyor.

33

Moda hayatımıza dev çiçekleri getirdiğinden bu yana plajlarda çiçek açıyor. Zengin toprak tonları ile kombinlenen plaj giysileri renk bloklarını bazen tropikal bir ormana dönüştürüveriyor. Hareket özgürlüğü ve müziğin gücü ile birlikte illüzyon etkisi yaratıyor. Hareketin ne zaman başlayacağı belli olmaz bu yüzden yanınızda mutlaka taytınız da olsun.
Akşam güzel müzik, lezzetli yemek ve keyifli ambiyanslara aynı kombinlerle devam edecekler için kurtarıcı kaftan ve elbiseler tatil şıklığının en önemli parçaları. Kobalt mavi, çingene pembesi ve sarının tüm tonları kaftanlarda tropikal desenler ile birleşiyor. İtalyan ipeği üzerine el baskısıyla işlenenler, kenar püskülleriyle tasarımları hareketli hale de getiriyor.

29

2016 plaj modası desenleri hiçbir sezon olmadığı kadar önemsiyor. Renk blokları ile gözlerde illüzyon yaratıyor ve tasarımlar sadece hareketin gücüne odaklanıyor.

31

Kullandığımız her aksesuarın enerjisinin bize de geçeceğine inanıyoruz. Bu tasarımcıların bize aşılamaya çalıştığı bir fikir değil. Bu doğaya dönüşle ilgili hayallerin bir yansıması.

35

Plajlar bildiğiniz gibi değil!

Eğer plaja gitmeyi sadece güneşlenmek ve denize gitmek olarak görüyorsanız bunu unutun. Çünkü konser, festival, outdoor aktiviteler derken plajlar coşkulu buluşma alanlarına dönüşüyor. Grafitilerle renklenen alanlar, yeşille denizin birleştiği koylar sadece keyifli eğlence vadediyor.

30

Butik tasarımlarla değişen

Bu yaz Cihan Nacar, Ayça-Zeynep Sadıkoğlu, Burcu Togay, DOGO gibi butik tasarımcıların da etkisiyle tek omuzlu, altın şeritli, dantel detaylı mayolardan tutun da, bedeni ikiye bölen ve kişiyi olduğundan çok daha zayıf gösteren mayokinilere kadar bol seçenekli bir dünya bizi bekliyor.
Renk oyunlarıyla göz kamaştıran çantalar hayvanat bahçelerini andırırken çoğu marka çantanıza isminizin baş harflerini işleyerek kişiselleştirme oyununa da katılıyor. Kişiselleştirmenin önemli bir parçası da eğlence noktalarını doğru seçmek.

Loading...