Podyumda yürümek Roller Coaster’a binmek gibi

Dünyaca ünlü pek çok marka için podyuma çıkıyor, Max Factor’ün tanıtım yüzü, moda haftalarının aranılan ismi Stella Maxwell… Ama onun için Victoria’s Secret’ın yeri apayrı. Belçika’da doğan, Avusturya, Belfast ve Yeni Zelanda’da büyüyen ünlü model Stella Maxwell ile geçtiğimiz ay Şangay’da gerçekleşen Victoria’s Secret’ın moda şovunu, güzellik rutinlerini ve özel hayatını konuştuk...

Podyumda yürümek Roller Coaster’a binmek gibi

– Beş yıldır Victoria's Secret kadrosunda yer alıyorsunuz. Podyuma çıktığınızda neler hissediyorsunuz?

Victoria's Secret podyumunda yürümek eğlence parkında roller coaster'a binmek gibi. O anki duygu yoğunluğu çok fazla. Tüm bu heyecan insanı çok eğlendirip canlandırıyor. Bu şovla ilgili her şeye bayılıyorum!

– Victoria's Secret'ı sizin için bu kadar özel kılan nedir?

Victoria's Secret defilesi diğer tüm podyumlardan farklı çünkü televizyonda da yayınlanan bir eğlence şovu. Sahne arkasından şov esnasındaki konserlere kadar çok büyük bir prodüksiyon. Adeta bir kutlama niteliğinde. Markayı yansıtan tasarımcıların başarılarının sergisi gibi.

spl1627493_013

HAYVANLAR HAYATIMIN PARÇASI

– Modellikten oyunculuğa geçen pek çok meslektaşınız var. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Model olmasaydım meslek olarak oyunculuğu seçmezdim. Veteriner olmak isterdim çünkü hayvanları çok seviyorum, onlar hayatımın bir parçası. Tüm doktorlara çok saygı duyuyorum.

– Güzelliğe dair rutinleriniz var mı?

Birincil önceliğim, taze ve sağlıklı beslenme. Çok fazla su içiyorum ve bu alışkanlığım cildimi temizliyor. Güzel bir cilt için Hindistan cevizi yağı kullanıyorum.

– Peki fiziğinizi koruma anlamında neler yapıyorsunuz?

Çok fazla kardio yapıyorum ve her gün bir saatimi koşu bandında geçiriyorum. Ardından da vücudumu şekillendirmek için çeşitli egzersizler ve esneme hareketleri yapıyorum. Yoga da benim için bir tutku. Zaman buldukça doğa yürüyüşleri yapmak ve tırmanmak da paha biçilemez!

Stella Maxwell formunu sağlıklı beslenmeye ve bol su içmeye borçlu olduğunu söylüyor.

Stella Maxwell formunu sağlıklı beslenmeye ve bol su içmeye borçlu olduğunu söylüyor.

Hayatım otellerde geçiyor

– Okurlarımıza yeni yıl için hediye önerileri yapmanızı istesek neler önerirsiniz?

Ben hediye alacağım kişinin gün gün ne yaptığını düşünürüm. Neyin onları rahatlattığını, neyle eğlendiklerini, nereye gittiklerini… Sonrasında gerçekten ihtiyaç duydukları bir şeyi bulurum.

– Boş vakitlerinizde neler yaparsınız?

Boş zamanlarımda en sevdiğim şey köpeğim Tripp ile vakit geçirmek. Onunla çok eğleniyorum. Doğa yürüyüşleri ve tırmanış yapmayı çok seviyorum. Programım genelde çok yoğun oluyor. Uzun uçuşlar yapıyorum ve zamanımın çoğu otelde geçiyor. Arada yavaşlayıp ailemle ve arkadaşlarımla kaliteli zaman geçirmeye çalışıyorum.

1990 doğumlu Belçikalı model Stella Maxwell'in boyu 175 cm .

1990 doğumlu Belçikalı model Stella Maxwell'in boyu 175 cm .

Lehndorff ve Hutton'ın yürüyüşlerine bayılıyorum

-Ekipte kendinize örnek aldığınız isimler var mı?

Veruschka von Lehndorff ve Lauren Hutton gibi modelleri çok beğeniyorum. İlham verici ve inanılmazlar. Yürüyüşlerine, tavırlarına bayılıyorum. Moda dünyasını çok iyi anladıklarını ve beden dilini çok güzel kullandıklarını düşünüyorum.