Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Portakal çiçekleri podyuma saçıldı
Portakal çiçekleri podyuma saçıldı
Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı etkinlikleri podyumda devam ediyor
Moda 9 Nisan 2016 - 11:40

4. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı rengarenk görüntülere sahne olmaya devam ediyor. Etkinlik kapsamında portakal çiçeğini yansıtan en güzel kostümler bir defilede tanıtıldı. Defilede en iyi tasarımlar ödüllendirildi.

Sheraton Adana Otel’de düzenlenen etkinliğe sineme, tiyatro, müzik camiasından ünlü isimlerin yanı sıra Adanalı olan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim katıldı. Etkinliğin sunuculuğunu ise ünlü sinema oyuncusu ve şovmen Ceyhun Yılmaz üstlendi.

Mankenlerin, podyuma çıkarak portakal çiçeği temalı kostümleri tanıtması ilgiyle izlendi. Defilenin sonunda mankenler, üzerilerindeki kostümlerin tasarımcılarıyla birlikte sahneye çıktı. Yarışmada Büşra Telkitçi’nin hazırladığı kostüm 1’inci olurken, Betül Bulut ve Şerife Arıcıoğlu’nun ortak tasarımı 2’nci, Umut Çelik’in hazırladığı kostüm ise 3’üncü oldu. Dereceye girenlere ödüller verildi, çeşitli moda etkinliklerinde ve tekstil firmalarında çalışma olanağı sunuldu. Etkinlik, Nükhet Duru’nun konseriyle sona erdi.

DHA