Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Priyanka Chopra bir kez daha düğün yaptı
Priyanka Chopra bir kez daha düğün yaptı
Ünlü Hintli oyuncu Priyanka Chopra adeta düğün yapmaya doyamıyor. Hindistan'daki düğünden sonra iki kez daha düğün yapan Chopra, geçtiğimiz gün de resepsiyonu verdi.
Moda 28 Aralık 2018 - 16:07

Geçtiğimiz ay muhteşem bir düğünle dünya evine giren ünlü oyuncu Priyanka Chopra ve şarkıcı Nick Jonas deyim yerindeyse düğün yapmaya bir türlü doyamadılar. Düğün kutlamalarını bitiremeyen yıldız adeta bir festival havasında kutlamalar düzenliyor.
priyanka-chopra1Bollywood oyuncusu Priyanka Chopra ve Amerikalı şarkıcı Nick Jonas, Hindistan’daki muhteşem düğünlerinden sonra balayına çıkmış, dönüşte ikinci kez düğün yapmışlardı. Sonrasında üçüncü kez düğün yapan tüm Hollywood ünlülerinin katıldığı davetten sonra şimdi de dördüncü kez Hindistan’daki Delhi’deki Taj Palace’da bir resepsiyon düzenlediler.
priyanka-chopra
Devlet başkanlarının, Hollywood ünlülerinin, yakın dostlarının katıldığı resepsiyonda Dior imzalı kırmızı bir elbise giyen Priyanka, kıyafetini Chopard mücevherlerle kombinledi. 36 yaşındaki aktris’in stilisti Mimi Cuttrell ise bugün, Priyanka’nın resepsiyonda giydiği elbisenin fotoğrafını paylaştı. Dior elbise ünlü oyuncu ve eski dünya güzeli Priyanka için özel olarak hazırlandı.