Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Priyanka Chopra, Sophie Turner ve Danielle Jonas Chasing Happiness galasında
Priyanka Chopra, Sophie Turner ve Danielle Jonas Chasing Happiness galasında
Jonas kardeşlerin kurduğu müzik grubu 'Jonas Brothers'ın müzik hayatı belgesel oldu. Dün akşam Los Angeles'ta düzenlenen galaya kardeşlerin eşleri Priyanka Chopra, Sophie Turner ve Danielle Jonas, stilleriyle damga vurdu...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 4 Haziran 2019 - 15:29

Jonas Brothers’ın hayatı belgesel oldu. Yakında Netflix’te yayınlanacak olan belgeselin galası ise dün akşam Los Angeles’ta düzenlendi. Nick, Joe ve Kevin Jonas’ın eşleri ise kırmızı halıda adeta birbirleriyle yarıştı.

Jonas Brother… Soldan sağa Nick, Joe ve Kevin Jonas

Ünlü oyuncu Priyanka Chopra gecede eşi Nick Jonas’a eşlik etti. Son derece seksi bir elbise tercih eden Chopra’nın görünümü eltilerinden çok daha iyiymiş gibi dursa da, kıyafet kalçalarını selülitli gibi gösterdiği için göze çirkin geliyor. Galia Lahav imzalı, sıradanlıktan bir hayli uzak olan siyah elbisesini Chopard mücevherlerle kombinleyen oyuncunun saçları da kıyafete göre basit kalmış.

Priyanka Chopra

Game of Thrones oyuncusu Sophie Turner da eşi Joe Jonas ile geceye katıldı. Transparan, gümüş bir elbise giyen Sophie, oldukça zarif görünüyor. Turner da saçlarını Priyanka gibi açık bırakmayı tercih etmiş, ne var ki genç oyuncu bu saçlarla çok daha iyi bir görünüm elde etmiş.

Sophie Turner

Eşi Kevin Jonas ile 10’uncu evlilik yıldönümlerini belgeselin galasında kutlayan Danielle ise eltilerine göre sıradan tercih yapmış. Krem rengi iki parçadan oluşan bir kıyafet giyen Danielle iki çocuk sahibi olmasına rağmen oldukça fit görünümüyle dikkat çekiyor…

Danielle Jonas

Priyanka Chopra ve Nick Jonas

Joe Jonas ve Sophie Turner

Danielle ve Kevin