Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rachel Brosnahan, halası Kate Spade’i onurlandırdı
Rachel Brosnahan, halası Kate Spade’i onurlandırdı
Geçtiğimiz yıl intihar eden ünlü moda tasarımcısı Kate Spade'in yeğeni Rachel Brosnahan, tasarımcının markasının yeni kampanya yüzü oldu.
Moda 4 Şubat 2019 - 10:33

The Marvelous Mrs. Maisel’in yıldızı Rachel Brosnahan, halası Kate Spade ile eşi Andy’nin kızları adına kurduğu aksesuar markası Frances Valentine’in yeni kampanyasına yer alıyor.
rachel-brosnahan-4Ayakkabı ve çanta markası olan Frances Valentine’in son kampanyası Rachel Brosnahan’a cesur, eğlenceli ve renkli bir görünüm kazandırırken, Spade’ın kaprisli ve şık kişisel tarzını taklit ediyor.
rachel-brosnahan-3Rachel Brosnahan, halası Kate Spade hakkında şunları söylüyor; “Sevdiğiniz birini kaybettiğinizde, hafızanızda canlı tutmak için sınırsız yollar ararsınız. Bu, onun güzel tasarımları aracılığıyla yapmanın bir yolu ve çalışmalarının amaçladığı gibi herkesle paylaşma bir fırsatı.”

Kate Spade

Kate Spade

Rachem sadece halasının stilini taklit etmekle kalmadı, aralarındaki inanılmaz benzerlikle de adeta Kate Spade’i yeniden canlandırdı.rachel-brosnahanrachel-brosnahan1rachel-brosnahan-2