Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Raisa Vanessa’dan Luisa Via Roma’ya özel Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu
Raisa Vanessa’dan Luisa Via Roma’ya özel Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu
Raisa Vanessa kardeşler, Avrupa'nın lüks konsept mağazası Luisa Via Roma için özel bir koleksiyon hazırladı. Sevgililer Günü konseptli koleksiyon 6 look, bir küpe ve bir kemerden oluşuyor...
Moda 13 Şubat 2019 - 14:56

Dünyaca ünlü bir çok yıldızın tercihi olan Raisa Vanessa, Avrupa'nın en ünlü lüks konsept mağazalarından Luisa Via Roma ile işbirliği gerçekleştirdi. Raisa Vanessa, Floransa'da bulunan ünlü moda tasarımcılarının ürünlerinin satıldığı Luisa Via Roma için Sevgililer Günü'ne özel kapsül koleksiyon hazırladı.
Kırmızının başrolde olduğu ve Luisa Via Roma'nın Sevgililer Günü özel köşesine taşıdığı koleksiyon 6 look, 1 küpe ve 1 kemerden oluşuyor.
Özel dokulu kumaşların hayat verdiği tasarımlar feminen ve seksapeli yüksek kalıplarla birleşiyor. Mini elbiseler ve tulumda transparan danteller, desenler, tüller, dinamik volanlar, taş işlemeleriyle yorumlanarak cesaretli, güçlü Raisa Vanessa kadınını ortaya çıkarıyor.