Rihanna’dan anti seksi yaklaşım!

Tarzıyla her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Rihanna, yine yaptı yapacağını. Yakında trend olma ihtimali yüksek bir stille New York sokaklarında dolaşan ünlü popçu hayranlarını da ikiye böldü

Rihanna’dan anti seksi yaklaşım!

Normalde seksi kıyafetlerle sokağa çıkar, oversized parçalar giymeye bayılır. Bazen de öyle absürt giyinir ki, buna rağmen bir kişi de çıkıp “Bu nasıl bir kıyafet” demez. Öyle alıştırdı yani herkesi giyim tarzına… Bahsettiğimiz kişi tabii ki Rihanna. Kendine has bir tarzı olan ünlü yıldız, her geçen gün giyim tarzına yenilikler katarak gündemde kalmayı başarıyor.
spl1467437_004Geçtiğimiz gün yine ilginç bir tarzla karşımıza çıktı. Salaş bir jean, crop top basic bir tişört, üzerine jean ceket, onun üzerine bomber ceket ve oversized bot giyen Rihanna, beyzbol şapkasının üzerine taktığı ipek eşarpla şaşırttı. Öyle ki hayranları bile ikiye ayrıldı. Kimi çok beğendi kimi ise anti seksi yorumları yaptı. Rihanna’nın bu tarzı her ne kadar herkese garip gelse de, muhtemelen yakında trend haline gelir.

Loading...