Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rihanna’nın 2018 Grammy törenindeki dans performansı ayakta alkışlandı
Rihanna’nın 2018 Grammy törenindeki dans performansı ayakta alkışlandı
Grammy Müzik Ödülleri'nde Kendrick Lamar ile birlikte yaptığı Loyalty ile en iyi ortak rap çalışması ödülünü kazanan Rihanna, sahnede yaptığı gwara gwara dansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 30 Ocak 2018 - 09:51

Pazar gecesinden bu yana tam bir Rihanna çılgınlığı yaşanıyor. 60. Grammy Müzik Ödüllerine gerek sahne şovu, gerek değiştirdiği 3 kıyafetiyle damga vuran ünlü şarkıcı törenin en çok konuşulan ismi haline geldi…
rihannaDJ Khaled’nin albümünde yer alan ve içinde Santana’nın Maria Maria şarkısının esintilerinin yer aldığı Wild Thoughts şarkısına Bryson Tiller ile birlikte vokal yapan Rihanna, bu şarkıda yaptığı Güney Afrika’ya özgü gwara gwara dansıyla da herkesi kendine hayran bıraktı.

Rihanna, geçtiğıimiz yıl tüm dünyada çılgınlık haline gelen dansı başarıyla sahneledi.
rihanna11999 yılına damgasını vuran Maria Maria şarkısının enstrümantel bölümünde gwara gwara yapan Rihanna Adam Selman imzalı pembe püsküllü elbisesiyle de dikkat çekti. Selman tarafından özel olarak tasarlanan kıyafetini, dağınık bıraktığı saçları, parlak işlemeli taytı, saçlarının arasına kondurduğu çiçeğiyle bütünleyen ve tam bir Latin havası estiren ünlü şarkıcı uzun süre ayakta alkışlandı.
rihanna2Rihanna ödül töreninde üç kıyafet değiştirdi. Sahnede Adam Selman tercih eden megastar, partide Hawaii stilini andıran iki parçadan olan toprak tonlarında bir kıyafet giydi. Alt kısmı şalvarı andıran, üstü ise göğüs altından bağlamalı kıyafetini ise parlak bir ceket ile kombinledi…
rihanna3Ödül vermek için sahneye çıktığında ise parlak deriden tasarlanmış, Alexandre Vauthier imzalı bir trençkot giydi. Kombinini, yine aynı kumaş ve renkteki çizmeleriyle tamamladı.

rihanna5
Son güncelleme: 09:55 - 30.01.2018