Ronaldo, 14 milyon TL’lik saatini göstermek için bol bol su içti

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, dün katıldığı bir basın toplantısında, kolundaki saatle dikkatleri üzerine çekti. Saati göstermek için oldukça çaba sarfeden futbolcu, bol bol su içmekten neredeyse kusacaktı...

Ronaldo, 14 milyon TL’lik saatini göstermek için bol bol su içti

Portekizli ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, dün Manchester UnitedJuventus maçı öncesi düzenlenen basın toplantısına katıldı. Toplantıda kolundaki saati göstermek için büyük çaba sarfeden Ronaldo, ellerini kullanarak konuştuğu gibi sık sık da su içti. Onun bu davranışı ‘Biraz daha su içerse kusacak’ yorumlarına neden oldu.
ronaldo-saat2Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, bir yandan su içerken bir yandan da sol elini kaldırarak konuştu. Elini sürekli çenesine götürdü ve haliyle hareketleriyle toplantının önüne geçti.
ronaldo-saat1Ronaldonun bu kadar göstermeye çabaladığı saat özel bir koleksiyona ait. Pırlanta kaplı, 424elmas taşın olduğu, 24 ayar beyaz altından yapılan saatin fiyatı ise dudak uçuklattı. 1.85 milyon Pound yani yaklaşık olarak 14 milyon TL’lik saat sosyal medyanın da gündemindeydi.
ronaldo-saatBir çok kişi 14 milyonu bir saate vermek yerine neler alınabileceğini hesaplarken, bazıları da bu saatin ederinin olsa olsa 1400 TL olabileceğini söyledi…

Loading...