Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Saçlarda doğallık rüzgarı
Saçlarda doğallık rüzgarı
Bu sene plajlarda güneşlenirken, sahilde keyifli vakit geçirirken, happy hour partilerinde; salaş örgüler, çift topuzlar, doğal dalgalar ve tüylü saç aksesuarlarını sıkça göreceğiz.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 16 Temmuz 2017 - 00:57

Sadece günlük hayatlarında değil, plajlarda da bakımlı ve stil sahibi görünmek isteyen kadınlar, artık tatile çıkmadan saçlarını nasıl yapacaklarını önceden planlamaya başladı. Bu yaz kadınlar sahillerde çift topuzlar, salaş örgüler, tüy aksesuarlı saçlar, yarım topuz ve dağınık saç modellerini tercih edecek…

tuylu-saclar-1

Renkli tüyler: Yılın en trend aksesuarı renkli saç tüyleri. Bu aksesuarla eğlenceli kişiliğinizi öne çıkarabilirsiniz.

cift-topuz-3

Bandana Saça, alnınıza bileğe, boyuna, bikini altının kenarına, kısacası her yere bağlayarak kullanabileceğiniz bandana, tatilde kurtarıcınız olacak.

bandana1

Yarım topuz: Her yaz olduğu gibi yine popülerliğini koruyor. Nemli saçlarınızı doğal görünümüne uygun olarak yarım topuz yaparsanız, sadece sahilde değil, havuz partilerinde de dikkatleri çekebilirsiniz.

yarim-toplama

Dağınık saçlar Havuzdan ya da denizden çıktıktan sonra saçlarınızı  hafif dokunuşlarla şekillendirerek havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

bandana

Örgü  Sizi hiç uğraştırmayacak modellerden biri. Yapacağınız tek şey saçlarınızı dağınık bir şekilde ya da sımsıkı
örmek…

orgu