Sözcü Plus Giriş

Şenay Akay, fuarda Ay Yıldızlı gelinlik giydi

2017 Evlilik Fuarı'nda Pınar Bent'in hazırladığı Ay Yıldız tasarımlı gelinlikle podyuma çıkan Şenay Akay göz doldurdu. Akay'ın gelinlik giymesi, "Ne zaman evlenecek?" sorusunu akıllara getirdi. İşte ünlü mankenin cevabı...

Güncellenme: 14:21, 07/02/2017
Şenay Akay, fuarda Ay Yıldızlı gelinlik giydi

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen 2017 Evlilik Fuarı, Şinasi Günaydın defilesiyle açılırken, modacı Pınar Bent’in hazırladığı defile ile devam etti. Defilenin Ay Yıldızlı özel tasarım gelinliğini ise Şenay Akay taşıdı. Bu gelinlik için podyumda adeta yıldızlar geçidi oluştu.

senay-akay-1

Defilenin sunumunu ünlü sanatçı Çiğdem Tunç üstlenirken, podyumda ise manken Şenay Akay'ın yanı sıra Nuri Alço, Süheyl Uygur, Gurur Aydoğan, Nida Şan, Murat Başaran, Emre Kızılırmak ve Hasan Yalnızoğlu da yürüdü.

senay-akay-2

Ünlü manken Şenay Akay, modacı Pınar Bent’in binlerce taştan hazırlanan Türk bayrağı motifli gelinliğiyle podyuma çıkarak ‘Memleketim' şarkısı eşliğinde yürüdüğü ve büyük alkış topladı. 2017 yılından çok umutlu olduğunu söyleyen Şenay Akay, “İnşallah 3 ay içinde birini bulursam evlenmek istiyorum” diye açıklama yaptı.