Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serena Williams yeni markası ‘Serena’yı tanıttı
Serena Williams yeni markası ‘Serena’yı tanıttı
Dünyaca ünlü tenis oyuncusu Serena Williams, Serena adını verdiği yeni markasının tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. "Asla kendinize inanmaktan vazgeçmeyin" diyen Williams 18 yaşından bu yana hayalini kurduğu işi yaptığını belirtiyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 1 Haziran 2018 - 10:12

Geçtiğimiz gün kızı Alexis Olympia’nın doğumundan sonra ilk kez bir majör turnuvaya katılan tenis oyuncusu Serena Wiliams, turnuvada giydiği siyah tulum ile dikkat çekmiş ve kendisini Black Panther filmindeki Wakandalı savaşçı bir kraliçe gibi hissettiğini söylemişti. Günlük yaşamında ve maçlarda tercih ettiği kıyafetlerle kadınların özellikle de yeni doğum yapmış annelerin radarına giren Williams, şimdi de 15 yıldır hayalini kurduğu işi yapmaya başladı.
serenawilliams-instagram418 yaşından bu yana moda ile iç içe olduğunu, moda okuluna gittiği için eleştirildiğini söyleyen Serena Williams, Serena markasıyla iddialı olduğunu belirtiyor. Sosyal medya hesabından da bir açıklama yapan ünlü tenisçi, “Asla kendinize inanmaktan vazgeçmeyin” diyor. İşte Serena’nın o satırları…
serenawilliams-instagram1“Hayatın zamanlamayla ilgili oluduğunu söylerler. Bu dersi 18 yaşımda daha az yoğun bir tenis programı seçmeye karar verdiğimde öğrendim. Çünkü bir moda okuluna gitmek istiyordum. Bazıları kararımı eleştirdi. Ama ben 2 aşkım olduğunu biliyordum. Tenis ve moda… Her ikisinin de varolabilmesi için bir yol bulmam gerekiyordu. 15 yıllık yanlış başlangıçlar ve moda, bana ‘Hayır’ dedikten sonra beni daha çok çalışmaya itti. Sonuç olarak kendimi nasıl geliştirmem gerektiğini öğrendim. Hayalime ulaşmak için kendime inanmayı seçtim. Bugün Serena markasının tanıtmaktan gurur duyuyorum. Asla kendinize inanmaktan vazgeçmeyin. Buna değersiniz…”
serenawilliams-instagram3