Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serenay ne giyse yakışır
Serenay ne giyse yakışır
Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın reklam yüzü olduğu yeni koleksiyon tanıtıldı.
Moda 19 Nisan 2016 - 11:17

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya'nın  başrolde olduğu 2016 İlkbahar-Yaz reklam filmi, ikilinin uçaklarını kaçırdıktan sonra yaşadıkları bir günü konu ediyor.

Türkiye’nin sevilen genç yıldızı Serenay Sarıkaya “Mavi’yle aynı yıl doğmuş olmak, birlikteliğimizi daha da özel kılıyor. Benden ilham alarak bir koleksiyon hazırlaması müthiş bir duygu. Bu yaz ne giymek istiyorsam reklam filmi için de onları seçtim.” dedi.

Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Kerem Bürsin ise ‘Lider bir markanın yüzü olmak harika bir duygu. Yeni reklam filmimizin yaza damgasını vuracağına eminim! Filmde olduğu gibi yol hikâyeleri her zaman beni çok heyecanlandırıyor. Plansız, öylesine karşıma çıkan şeyleri özgürce yaşamayı seviyorum” dedi.

Markanın CEO’su Cüneyt Yavuz, Serenay’a en çok ne yakıştığıyla ilgili sorulan soruya ise “Serenay ne giyse yakışır” cevabını verdi.

Son güncelleme: 11:22 - 19.04.2016