Sözcü Plus Giriş

Sevgililer Gününde İşinizi Şansa Bırakmayın

14 Şubat Sevgililer Günü’nde her kadın karşı taraf üzerinde kalıcı etki bırakmak ister. Güzel ve bakımlı stilinizle sevgilinizi büyülemek için ihtiyacınız olan; buğulu bakışların ana unsuru çarpıcı kirpikler, mesaj veren tırnaklar ve ertesi güne taşıyacağınız güzellik!

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 12:46, 07/02/2017
Sevgililer Gününde İşinizi Şansa Bırakmayın

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerini etkilemek için büyük bir hazırlığın içine giren kadınlar, her yıl değişik bir konsept bulmak için kendileri ile yarışıyor. Konspetler değişse de kirpikler, tırnaklar ve güzellik hiç değişmiyor.
fotograf-22017 sezonunda karşımıza çıkan unsurları anlatan Emsal Doğan, bu özel günde kirpiklerin öne çıktığını belirtiyor ve ekliyor: “Erkeğin, bir kadında ilk baktığı yer gözleridir. Güzel ve sevgi dolu bir bakıştaki en önemli unsur ise kirpikler. Sevgililer gününde güzel bir göz makyajının yanı sıra kadınların dikkatleri üzerinde toplayan kirpiklere de sahip olması gerekiyor. 4Gözlerinizin daha etkili görünmesini istiyor ama kirpiğinizin buna el vermediğini düşünüyorsanız, ipek kirpik uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu sayede, bir saatlik uygulama ile 3-4 hafta boyunca büyülü bakışlara sahip olabilirsiniz.”
fotograf-3Güzellikte tırnaklar da oldukça etkili bir yere sahip. Dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız tırnaklarınıza özel desenler yaptırabilirsiniz. Bu yıl tırnak uçlarına yapılan işlemeler oldukça popüler. Siz de tırnak uçlarında kalp motifli french ya da aşkın rengi olan kırmızı ve bordo üzerinde sevgi sözcülerinin yazdığı tırnakları kullanabilirsiniz.
3Son olarak; Bakımınızın sadece Sevgililer Günü ile sınırlı kalmasını istemiyor ve ertesi gün de güzel görünmek istiyorsanız kalıcı makyaj uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Kaş, dudak ya da eyeliner yaptırabilirsiniz.
1