Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şık damatların göz alıcı seçimleri
Şık damatların göz alıcı seçimleri
Düğününüzde ne giymeye karar verirseniz verin, bu sene vücuda oturan damatlıklar ön planda. Siyah dışındaki favori renkler ise lacivert ve bordo...
Moda 25 Şubat 2018 - 06:06

Klasikten vazgeçemeyenlere

Düğününüzde eğer tercihinizi koyu renkli, klasik bir smokinden yana kullanacaksanız, beden ölçülerinize göre düzenlenmiş özel bir tasarım tercih etmek size avantaj yaratır. Smokin içine seçeceğiniz şık bir yelek gibi detaylar, gece boyu dikkatleri üzerinize toplayabilir. Pantolonda en önemli detay ise pile ve duble paçadan uzak durmanız.

2017-damatlik-smokin-modelleri-9

Şık bir dokunuş için

Smokin söz konusu olduğunda özen gösterilmesi gereken detaylardan biri de papyon. Smokinin tamamlayıcı detayı olarak görülen papyon, günümüzde değişik renk seçenekleri ve tasarımlarıyla şıklığın tamamlayıcısı olarak görülüyor. Papyon kullanmaktan hoşlanmayanlar için ise kravat ve fular gibi seçenekler bulunuyor. Belinize kemer takacaksanız kilonuza göre ayarlama yapmanız çok kolay. Fakat tercihiniz kuşaktan yana ise kiloluların geniş, normal kilodakilerin ince kuşak tercih etmesinde fayda var.

shutterstock_371509672

Siyaha iki alternatif

Moda takipçisi olan ve siyahtan sıkılmış damatlar için 2018'de lacivert ve bordo ön plana çıkan renkler arasında. Bambaşka bir görünümün peşinde olanlar için ise buz mavisi tercih edilebilecek alternatif renklerden…

Bu trendlere göz atın

2018 damatlık trendleri konusunda işte size iki öneri daha:

Bu sene damatlıklarda paçalar daha dar ve kısa. Ceketler ise küçük yaka kısımlarıyla dikkat
çekiyor.

Bu yıl damatlar kravat yerine daha çok papyon veya fiyonk tarzı aksesuarları tercih
ediyor.

Etiketler