Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Simge’nin ayakkabı tutkusu
Simge’nin ayakkabı tutkusu
Prens ve Prenses adlı parçasıyla müzik listelerini alt üst eden Simge, Metin Arolat'ın yönetmenliğinde ünlü bir ayakkabı markasının yeni kampanya filmi için kamera karşısına geçti.
Moda 20 Nisan 2017 - 16:10

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, ayakkabı mağazaları zinciri bulunan Deichmann için kamera karşısına geçti. Belek’te çekilen reklam filminde, yeni sezon koleksiyonuna ait ürünler yer aldı.
deichmann_simge_sagin_gorseller-3Havuz başında, kafede ve plajda çekilen filmde, markanın yeni koleksiyonuna ait oxford, espadril, dolgu topuk, yüksek topuk, sneaker ve etnik desenli sandalet modelleri tanıtıldı.
deichmann_simge_sagin_gorseller-4“Deichmann gibi global bir markanın ilk yerli kampanya yüzü olmaktan mutluluk duyuyorum. Şimdi ise Metin Arolat’in çektiği yepyeni reklam filmi ile bambaşka bir Simge’yi göreceksiniz” diyen Simge, kamera karşısında olmaktan dolayı da çok heyecanlandığını dile getirdi.

deichmann_simge_sagin_gorseller-11
Etiketler