Sözcü Plus Giriş

Survivor yeni bölüm fragmanı: Gönüllülerde Erdi krizi! – Survivor 2017 izle!

Survivor yeni bölüm fragmanı yayımlandı ve bu akşam Survivor 12. bölümde bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Bugün kü oyunda gönüllüler ile ünlüler eleme adayı olmamak için savaş verecekler. Erdi ile Denisa'dan sonra bu akşam konseyde hangi iki kişinin isimleri verilecek? İşte Survivor yeni bölümden detaylar ve Survivor son bölümün özeti!

Güncellenme: 10:27, 05/02/2017

Survivor’da yarışmacılar sonra bu akşam ödül oyunu var. Survivor’da her yeni gün de gerilim artıyor ve yarışmcılar elenme stresini daha çok yaşıyor. Bu hafta Survivor’da kim elenecek merak ediliyor ki bu yüzden dokunulmazlık oyunlarından yoğun bir rekabet yaşanıyor. Survivor yeni bölüm bu akşam TV8’de saat 20.00’de başlayacak ki yarışması internetten izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantı ile TV8’in online canlı yayına erişebilirsiniz.

Survivor izle – TV8 canlı yayın 20.00

ERDİ’NİN İSMİNİN VERİLMESİ

Gönüllüler takımında özellikle Erdi ile ilgili büyük bir kriz yaşanıyor. Hatıralancağı gibi geçtiğimiz hafta Erdi, üç kişiye karşı eleme konseyi için kulis yapmış ancak işler beklendiği gibi olmamıştı. Erdi’nin elenmeleri için kulis yaptığı kişiler Erdi’nin ismini yazmazken dokunulmazlık oyununnu kaznaan Volkan’ın Erdi’nin ismini vermesi şaşırttı.

Survivor yeni bölüm fragmanı da Erdi’nin buna çok sinirli olduğu görülüyor. Erdi, Volkan’ın bunu kahraman olmak için yapğtığını söylüyor. Erdi’nin bu harekete karşı ne yapacağı merak edilyor.

ELEME İÇİN 2 ADAY DAHA

Bu akşam yayıamlanacak Survivor 12. bölümde ünlüler ile gönüllüleri zorlu bir parkur bekliyor. Dokunulmazlık için mücadele edecek olan takımlar adadan elenmemek için savaş verecekler. Bakalım bu akşam Survivor yeni bölümdeki konseyde kimlerin ismi verilecek?…

SURVIVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlginizi ÇekebilirSurvivor: Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (4 Şubat) Elemeye kim kaldı?Survivor: Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (4 Şubat) Elemeye kim kaldı?